CO TO JEST RZUT FUNKCJONALNY

To nic innego jak plan Twojego mieszkania. Ma określone ramy, oznaczenia i skalę.

Ty przysyłasz nam rzut zwany inwentaryzacją, a my odsyłamy Ci rzut zwany aranżacją.

Zapoznaj się z legendą, bo informacje w niej zawarte są odzwierciedleniem oznaczeń zarówno na inwentaryzacji, jak i aranżacji.

Na inwentaryzacji najczęściej oznaczone są tylko ściany. Czasami są zamieszczone wymiary a czasami wrysowane podstawowe elementy wyposażenia.

Ponieważ i tak zapewne „wyburzymy” część Twoich starych ścian, nie pozostawimy rzutu bez wrysowania wszystkich funkcji oraz wyposażenia. Aranżacja przede wszystkim zobrazuje pomysł oraz będzie odpowiedzią na Twoją ankietę.

Dla nas projektowanie zmian zawartych na aranżacji to szereg przemyśleń i interpretacji Twojej ankiety. Taki rzut otrzymujesz na zakończenie procesu projektowania.

Tak wygląda nasza praca. Dostajesz rzut funkcjonalny Twojego mieszkania i możesz działać dalej. Jeśli jesteś zainteresowany projektem pełnym, gdzie bardziej szczegółowo chciałbyś popracować nad wyposażeniem, znaleźć odpowiedni styl i kolory dla Twojego wnętrza, zgłoś się do współpracy indywidualnej. Jeśli szukasz ekipy wykonawczej, również i takie znajdziesz na naszej stronie. Jesteśmy dla Ciebie!